HAKKIMIZDA

AVRUPA’NIN EN LÜKS MOBİLYA VE AKSESUAR MARKALARI TEK NOKTADA BULUŞTU.

MD Home Center, dünya çapında edindiği 32 senelik deneyimin neticesinde, Avrupa’nın en prestijli 55 mobilya ve aksesuar markasını 15.000 m2’lik çatısı altında birleştirerek , Türkiye’de bir ilk yarattı. Kalite güven ve estetiği bir arada bulabileceğiniz MD Home Center’da, klasik mobilyadan moderne, zengin aydınlatma çeşitlerinden benzersiz mobilya aksesuarlarına kadar evinizin ihtiyacı olan her şey bulunmaktadır.

Farklı tarzlara yönelen emsalsiz büyüklükteki 5 katlı satış noktasında, her katında farklı bir dünyaya adım atacak, beğeninize sunulan özel koleksiyonlara hayran kalacaksınız.

MD Home, yurtiçinde ve yurtdışına başta konut ve ofis olmak üzere, bir çok toplu projede hizmet vermektedir.

MD Home Center’da satışa sunulan tüm ürünler %100 ithal olup, kalite sertifikası ve garanti belgesi bulunmaktadır.

İç mimar desteği ile, kendi tarzınızı yansıtabileceğiniz, profesyonel destek ile evinize bambaşka dokunuşlar katabileceğiniz hizmet anlayışı Md Home Center' da sizleri beklemektedir.

Md Home Center size ayrıcalıklı iç mekanlar yaratırken, müşterilerin bakış açısının yanı sıra, onların tarzlarını ve duygularını, mekanda yaşayan tüm fertleri göz önünde bulunduran, özel tasarım alanlarında profesyonel seviyede geçmişe sahip, mobilya sanatına gönül vermiş mimari ekip ile yol almaktadır.

El işçiliği, metaryallerde kullanılan orijinal parçalar, kristaller, lake yüzeyler, masif ahşap ürünler, pirinç dökmeler, kromlar ve üstün nitelikli malzemeler ile koleksiyonlarını birbirinden değerli hale getirmektedir.

Klasik masif koleksiyonların yanı sıra, yenilikçi ve konfor içeren özel modern tasarımlar 15.000 m2’lik ultra lüks alana sahip MD Home Center’da sizleri bekliyor.

Hakkımızda | MD Home Center
Copyright 2012 © MD Home Center İletişim | Kariyer |