MARKALAR

Cappelletti Kreasyonlarını ‘’lüks anlar’’ olarak tanımlayan Cappelletti, 1956 yılında Cantu-Milan şehrinde kurulmuştur. Metal ve altın pirinç kaplamalı mobilyalarda dünya lideri olan Cappelletti el oymaları ve ozenle seçilmiş malzemeleriyle , koleksiyonlarında ihtişamlı bir hava yaratmıştır. birçok marka için ilham kaynağı olan Cappelletti, zengin ve klasik koleksiyonlarının ozelligi ‘’çarpıcı bir görsel izlenimi’’ ve ‘’heybetli bir varlığı’’ temsil etmektedir. Cappelletti, dünyanın en seçkin mobilyalarını üretmek için has ipek ve kadife kumaşları kullanarak en başarılı dokumacılarla çalışır. Kolleksiyonları ‘’ahşap antik’’ standartında olup, kalıcı olarak yıldan yıla değerini arttırmaktadır.
ASNAGHI INTERIORS INTERIORS İtalyan markası Asnaghi Interiors, ‘’ sektorun en kaliteli mobilya mimarisi’’ni 1916 senesinden beri aynı standartta tutarak zengin bir geçmişin parçası olduğunu ortaya koymaktadır. Birinci sınıf sert ahşap kullanarak bünyesinde gerçekleştirdiği üretimde geleneksel tarzda mobilyalar önemli bir yer tutmaktadır. Ürün yelpazesi, sayısız nesiller boyu süren ustalığı sergiler ve ASNAGHI INTERIORS’un el oymacılığı, vernikleme ve elle boyamadaki uzmanlığını gözler önüne serer. Her model “benzersiz bir sanat çalışması” olması için, özel tekniklerle usta eller tarafından tasarlanmış ve işlenmiştir.
RİVA İtalya, 1920’de kurulan Riva, kolleksiyonlarında, değerli altın varaktan yapılan görkemli çiçek motifleri ile birlikte benzersiz ve eşsiz bir stil oluşturarak ahşap cevherleriyle birleştirir.Geri dönüşümlü ahşap kullanarak doğal hayata katkıda bulunur. Riva; nefes alan, büyüyen yaşayan ve ölen bir varlık olan ağacı, sorumluluk sahibi olarak kullanır ve ekosisteme entegrasyonu en doğru biçimde uygular. Kullandığı özel boyama tekniği ile tüm dünyada tanınmaktadır. Riva, orijinallik kodunu kullanan markalardan biridir. Yüksek sanatsal çizgisini ve bireysel içeriğini koruyarak hem ürünlerini hem de müşterilerini güvence altına almaktadır.
De Sede İsviçre markası olan De Sede 1965 yılından beri uluslararası pazar için üstün kaliteli deri mobilya üretmektedir. Yetenekli çalışanları ve dünya çapında 100'den fazla ülkede 1000'den fazla ticaret ortağı ile bir dünya markası haline gelmiştir. Kolleksiyonlarının ergonomik, fonksiyonel, kaliteli ve hatasız olması De Sede markası için ön koşuldur. Hakiki deri üretimini kendisi yapıp aynı zamanda kendi uretiminde uygulamaktadir. Modern mobilya üzerinde çalışmalar sergileyerek aynı zamanda müşterilerinin isteklerine uygun revizyonlar ve üretimler yapmaktadır.
Malerba Mobilya fabrikası olarak 1948 yılında kurulan İtalyan markası Malerba neredeyse her yıl ‘’lider çağdaş mobilya’’ üreticisi olarak ödüllendirilmektedir. Uyumlu yemek odası, salon ve yatak odası için tam kapsamlı ve koordineli bir görünüm sağlayan Malerba, çağdaş aydınlatma ürünleri ile kolleksiyonlarını tamamlamaktadır.Malerba’nın dünya çapında marka olmasının nedenlerinin başında; dünyanın en iyi tasarımcılarıyla çalışması ve en kaliteli malzemeleri kullanması gelmektedir.
MARINER 1893 yılında İspanya’da kurulan Mariner mobilya ve aydinlatma’da kendi alaninda bir numaradir. Mobilyalarının üretimi için en seçkin malzemeleri kullanan Mariner, gomlak boya, altın yaprak varak, polester lake ve patina tekniği mobilyaların eşsiz görünümü ve farkliligi ile on plana cikarir. Seçkin kaplama ve ahşaplar, boyalı bronzlar, elle boyanmış porselenler, altın ve gümüş varaklar koleksiyonlarını en özel şekilde dekore etmek için kullanılmıştır.
Meroni 1970 yılından bugüne İtalyan ustalığını sergilediği ürünleri, aksesuarlardan ahşap panellemeye kadar çok çeşitlilikte olup, gece ile gündüz formatlarıyla karşımıza çıkmaktadır. MERONI dünyasını İtalyan moda tasarımcıları takip etmekte ve ilham kaynağı olarak belirtmektedirler. Vurguladığı asil ve zarif çizgisi ile hem çağdaş hem de klasik modellerini bir arada sunmaktadır. Birbirleri ile mükemmel uyum yakalayan her bir takımın tamamlayıcı objesi de bulunmaktadır.
Reflex Moden mobilya konsepti ile farkını ortaya koyan Reflex, İtalyan kalitesini her ayrıntısında belirten, yüksek teknolojiyi takip ederek her geçen gün büyüyen ve kendini yenileyen bir olarak bilinmekdedir.Farklı dizayn anlayışı ve estetiği modernlikle birleştirmesi Reflex’i sıra dışı kılmaktadır.
SWAROVSKI Kurucusu olan Daniel Swarovski kristal cam üretimini kolaylaştıran elektrikli cam kesme makinesi kullanarak Swarovski sirketini Avusturya’da kurulmuştur. Swarovski kristal aydinlatma,ev dekor ve avizeler alanında bir numaralı marka haline gelmiştir. Grift krıstal yansımaları ve gölgesiz aydınlatma tekniği ile oldukça etkili bir sisteme sahiptir. Doğallığı veya ihtişamı en uçlarda yaşatabilecek çeşitlilikteki ürün yelpazesi ile Swarovski her mimari tarz için entegre aydınlatma çözümleri ve yenilikçi tasarımları ile müşterisiyle buluşmaktadır. Swarovski, ışık oyunları ile kesintisiz geçişler ve net mekansal bölünmeler yaratarak, bulunduğu atmosferin estetiğini ve etkileyiciliğini direkt olarak değiştirmektedir.
TURRİ İtalya’nın en ünlü markalarından biri olan Turri, muhteşem tasarımlarıyla ön plandadır. TURRI hem bir gelenek hem de felsefe olarak klasik ve modern mobilyalar sunmaktadır. Şirket tarafından üretilen mobilyaların her bir parçası, 1925 yılındaki çizerlerin çekmecelerinden su andaki üretime kadar tamamen üç basit ve temel konseptin özetidir: orijinallik, özgürlük ve eşsizlik. Klasik veya avangard’i on planda tutan Turri; ayrıntıları, İtalyan işçiliği, birinci sınıf malzeme kullanımı, özel cilası ile mobilya marka liderlerinden biridir. Stili ile lüks, yenilikçi bir yaklaşım sunarak zengin ve rafine el yapımı süslemeleri klasik mobilya sektöründe Turri markasını lider yapmaktadır. Ozel tasarımlar ve projeler Turri’de kalite ve farkliligi gosterir.
Zanaboni Lüks İtalyan mobilya markası Zanaboni özgün dekoratif detayları ve kusursuz kalitesi ile ün kazanmıştır. Vittorio Zanaboni, parlak ve aydın kişiliği ile 1967 yılından bu yana ön planda tuttuğu kalite faktörü ile klasik İtalyan mobilya tarzına farklı bir renk katmaktadır. Ürünlerine tiyatral bir anlam kazandıran ve sanat eseri hissi uyandıran Zanaboni, birinci sınıf ahşap ve kumaş kullanmaktadır.
JNL Belçika mobilya markası olan JNl bir 'stil' ve ‘’yaşam biçimi’’ olarak nitelendirilmektedir. Doğal ve geri dönüşümlü lateks, su bazlı vernik kullanımı ile çevreci olduğunu kanıtlamaktadır.
Ezio Bellotti Ezio Bellotti markasının temel unsurları ‘’Kalite’’ ve ‘’Tasarım’’ dır. Klasik ürünlerin yanı sıra tek obje stilleri de bulabileceğiniz geniş yelpazesi ile kolleksiyonunu tamamlamaktadır.
Erreerre İtalya’da, 1940 senesinde kurulan Erreerre, kumaş ve perde sektöründe dünyanın en önemli isimlerinden biridir. Kumaşlarındaki benzersiz, rafine, her bir noktasında dokuma kalitesi görülen, sıcaklık hissi veren Erreerre kumaş zenginliği ile de kalitesini vurgulamaktadır. Jagar kumaşlar, lampass, şantuk, saten, ipek, keten, şönil, tafta. , düz kabartmalı ve baskılı kadifeler, fonlar, ateşe dayanıklı kumaşlar, farklı mekanlarda zarif bir atmosfer yaratmaktadir.
FBAI Uzun yıllardır mobilya, aydınlatma, aksesuar ve iç tasarımlar yapmakta olan İtalyan FBAI markasınin ürün çeşitliliği oldukça fazladır. Ev, apartman, ofis, restoran ya da otellerde bireysel karakterin yaratılması, aksesuar seçimi, pencere stil hizmetleri, iç tekstil tasarımı ve iş geliştirme önemli hizmet alanlarındandır.
Himolla "Almanya'da üretilen “kalite“ sloganı ile tüm dünyada konfor ve fonksiyonel ürünler satan Himolla; son CNC teknolojisi, kombine becerisi ve işçilik garantisi ile fonksiyonel mobilya alaninda en etkilisidir.
ISACCO AGOSTONI ISACCO AGOSTONI koleksiyonları, gece ve gündüz yaşam alanları, ofisler ve döşemeli ürünlerle eşleşen çeşitleriyle oldukça geniş mobilya ve tasarim yelpazesine sahiptir. AGOSTONI, İtalyan çizgisi ile hem yaşam hem de çalışma alanlarında; müşterilerinin konforu ve beğenisi için özel koleksiyonlar ortaya çıkarmaktadır.
Longhi Longhi, İtalyan mobilya sahibi olmak isteyen müşterilerine tasarımlarıyla kendi bireysel tarzını bulma ve kendi ev konforunu yaratma fırsatı verir. Profesyonel calismalariyla kendi yarattıkları art-deco ve klasik öğeleri bütünleştirmistir. Longhi koleksiyonlarinda lüks mobilya ve yüksek kaliteli malzemeler ile benzersiz iç mekanlar yaratmak için sonsuz olanaklar sağlar. ‘yılan derisi’, ‘timsah derisi’ ve bunların dışında oldukça egzotik ve nadir bulunan farklı renkte ve dokuda malzemeler kullanmaktadır.
RADICE Kolleksiyonlarında zamansız bir karışım yakalayan Radice; klasikten modern çizgideki tasarımları, kaliteli malzeme seçimi, konfor ve dayanıklılığı bir arada sunarak yaşam alanlarınızda olduğu kadar çalışma ofislerinizde de şıklığı ile göz doldurmaktadır.
Pataviumart 1959’da Italya ‘da kurulan Pataviumart, ‘’Geçmişteki antik çalışmaları yeniden tasarlayarak ve yorumlayarak’’ lüks aydınlatma sektöründe önemli bir yer edinmiştir. Modern kristal avizeler, el yapımı ipek tonları ile ışığı yumuşatarak Swarovski kristalleri gökkuşağının yansımasını evlerinize getirmektedir. Pirinç ve toprak döküm aksesuarlara değerli laborat ipek kumaşlar giydirilerek abajurlar ve aydınlatmalar üretilmektedir. Murano camından yapılan ve LED teknolojisi ile üretilen avizeler lüks ve ışıltıyı seven müşterilere sunulmaktadır.
Rossetto 1956 yılında kurulan, modern İtalyan mobilya şirketi olan Rossetto uluslararası iç tasarım desteğiyle evlerde çağdaş mobilyalar oluşturarak, dünyanın dört bir yanından gelen tasarımcıları ile çalışmaktadır. Zevkli ve zarif stili ile geliştirmiş ve alanının uzmanı olan Rosetto mobilya koleksiyonlari disinda antika dolapları, aynaları, platform yatakları, büfeleri ve tabloları da farkli uretimler yapmakdadir.
SCHONBEK 140 yıldan fazla süredir SCHONBEK yüksek kaliteli kristal aydınlatma alanında dünyanın önde gelen üreticisidir. Klasik, çağdaş veya özel aydınlatmariyla, ABD’de bulunan son teknoloji harikası üretim tesislerinde otantik, el yapımı olarak başyapıtlar tasarlanır ve üretilir. Böylece her ürün nesiller boyu aile yadigarı olarak varolacaktır.
Treci 1996 yılında kurulan, İtalyan TRECI markası özellikle avangard mobilyada oldukça iddialı koleksiyonlar ortaya koymaktadır. Şıklığı, hem özel bir stil hem de modernliğe yakın elagan çizgilerle birleştiren Treci markasını 3 kelime en iyi şekilde özetler ve şirket misyonunu ortaya koyar. Gerçeklik, tutku, azim…
VG VG, parlaklığı optimize etmek için yansıtıcı sentetik ve doğal taşlar kullanarak aydınlatma ürünleri ve aksesuarları tasarlamıştır.
AGOSTONI İtalyan markası Agostini’nin tüm koleksiyonlarında özenle üretilmiş modeller; dikkatle seçilmiş malzemeler ve yaratıcı detaylarla zenginleştirilmiştir. Koleksiyonlarında göz kamaştırıcı bir görünüm ve dikkat çekici bir hava yaratılmıştır. Katı ahşap çerçeve , antik ceviz ve kullanılan yoğun oyma konsepti ile tamamlanan ürünler ‘’klasik severler’’ tarafından oldukça yoğun talep görmektedir.
AR İtalyan mobilya markası AR’nin ürettiği konseptlerde belirlediği en büyük hedef; doğal yüzeyler, ahşap sıcaklığı ve doğru bir tasarımdır.Masif ürünleri ve özellikle klasik mobilya stili tüm dünyada müşterilerinin beğenisini kazanmıştır.
BACCI 100 yıldır İtalya’da klasik mobilya üretimi gerçekleştiren Bacci, geleneksel çizgideki stili ile bir dünya markası olmuştur. Oyma, altın ve gümüş yaprak süslemeleri ile göz dolduran Bacci, kalite ve mükemmellikte taviz vermeyen çalışma prensibi ile müşterilerinin güvenini ve saygısını kazanmıştır.
euroloce Müşterilerinin bu ürünlerin doğal ve özel olduklarını camlarda ve metallerde kullanılan el işçiliğini ile hissettirir.
Formenti Çağdaş, yalın ve rafine koleksiyonları ile, müşterilerine keyifli ortamlar yaratan İtalyan markası Formenti, müşterilerinin ihtiyaçlarına göre uyarlanabilir koleksiyonlar yaratmaktadır. Bir cumle degil.. ne demek istiyoruz anlasilmiyor.
pistolesi Pistolesi koleksiyonları, ustaların sanat geleneği ile köklü gücünü yansıtmaktadır. Doğal ve seçkin kumaşların kullanıldigi kaliteli malzemeler ile harmanlaması ve tekstildeki renk skalalarının çeşitliliği koleksiyonlarda olağanüstü sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.
Sarri 1955, İtalya’da kurulan Sarri markası; ev aksesuarları,seramik alanında el işçiliği ve kendisine has özel boyama sistemleri ile özel ürünlere imzasını atmıştır.
Socci Lüks mobilya sektöründe 30 yıldır varolan Socci, kişiye özel ısmarlama tasarım hizmeti ile 2010 yılından beri dünyanın farklı yerlerinde hizmet vermektedir. Klasik, modern ve mutfak tasarımları ile evlere elegan dokunuşlar katmaktadır.
VIDAL GRAU Çizgisindeki farklılık lüks ve mükemmelliği simgelemektedir. Kullanılan metallerin tümü gerçek olmakla birlikte düz ve sıradanlıktan uzak, sofistike bir çağrışım yapmaktadır.
BS Collection İtalyan markası BS Collection, seramik çalışmaları ile yaşam alanlarına ve çalışma alanlarına hayat vermektedir. Yarım yüzyıldır toprağa hayat veren Battocchio ailesi rafine ürünleri ile sade ve duru estetik anlayışını vurgulamaktadır.
Ahura ince bir zevki yansıtan aydınlatma ve aksesuar ürünlerinde her parçasıyla farklılığını hissettiren Ahura, dünya trendini en kaliteli şekliyle müşterilerine sunmaktadır.
CERAMICHE TREA Yağlı boya hassasiyeti ile renklendirilen materyalleri ve huzur veren aydınlatma işlevi ile TREA ürünleri evinizin tamamlayıcı unsurudur. Dayanıklı ve stil sahibi ürünleri ile Trea markası, tamamlayıcı unsurların ne denli önemli olduğunun adeta bir kanıtı olmuştur.
Danber İtalyan markası olan Danber, 15 yılı aşkın bir süredir aksesuar ve tablo ürünleri ile hizmet vermektedir. Monoton görsel anlayıştan uzak, binbir çeşit temalar ile yaratılan tablolar Danber markası altında hayat bulmuştur.
Delta Aksesuarlarında kalite ve ayrıcalık arayan müşterilerin saygısını kazanmış İtalyan aksesuar markalarından biri olan Delta, geniş ürün yelpazesi ile de tüm dünyada tanınmaktadır.
Linea Argenti Mobilya uretimi aşamalarını tüm şeffaflığı ile gözler önüne seren Linea Argenti, kalitesinden ödün vermemekte ve orijinal koleksiyonları ile tüm dünyada satışını gerçekleştirmektedir.
montero İtalyan Montero firması , değerli tabloları ve orijinal aksesuarları markasının çatısında toplayarak tüm dünyada müşterileri ile buluşturmaktadır.
mos design Her bir ton ile farklı duygular uyandıran duvarların tamamlayıcı unsuru tablolar her zevke hitap eden seçenekleri ile, farklı parçalar Mos Design’da buluşmuştur.
Studio Esse Tablolarında estetik temasını vurgulayan Studio Esse, çarpıcı ve dikkat çeken ürünler ortaya koymaktadır.
LES HERITIERS Klasik çizgileri ile Fransız aydınlatma markası Les Heritiers zarif koleksiyonları ile ön plana çıkmaktadır. Tasarımcı ekibin sundugu sofistike ürünler oldukça yoğun ilgi görmektedir.
ALTA Teknolojideki en son yenilikleri kullanarak mutfaklarınıza yeni bir hayat kazandiran Fransiz markasi Alta, parlak lake yüzeyler, ozel iç aksesuarlar teknikleri ve ışıklı raflar ile fonksiyonelliği üst düzeye çıkarmaktadır.
Dekor Toscana Dekor Toscana, varak ve balmumu ile yapılan benzersiz aksesuarlar üretmektedir. Kendine özgü tasarımları ile 2000’e yakın ürünü tüm dünyaya ihraç etmektedir.
LU.BO Ahşap, bej ve kahve tonlarının yeşille buluştuğu karakteristik bilardo masaları hem görselliği hem işlevselliği ile yaşam alanınıza bambaşka bir tarz katmaktadır.
Annibale Esposi Annibale Esposi markasının şık ve sade bir okadar keyifli renklerle bezenmiş tabloları Türkiye’deki müşterileri ile buluşmaktadır. Yaşam alanlarını tamamlayıcı, farklı boyutlarda ve stillerde ön plana çıkan aksesuarlar tam anlamıyla İtalyan dokunusu ve kalitesini ortaya koymaktadır.
Angello Cappellini İtalya’nın en lüks ve özel mobilya markalarından biri olan Angello Cappellini 1886 yılından beri kolleksiyonlarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır. ‘’Stilin daha ötesi’’ sloganıyla uzun yıllardır çok önemli tasarımcılar ile çalışan marka, özellikle klasik ve neoklasik ürünleri ile dünyanın her yerinde ismini duyurmuştur.
Arte Mariani Arte Mariani, ev aksesuarının en özel parçalarını yaşam alanlara taşımaktadır.
Copyright 2012 © MD Home Center İletişim | Kariyer |